Privatumo Politika

Mes gerbiame Jūsų privatumą

UAB „Arbatos Rojus“ (toliau receptorius.lt) žino, kad Jums rūpi, kaip informacija apie klientus ir lankytojus yra naudojama ir dalijamasi. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą, todėl tai darome atsargiai ir protingai. receptorius.lt siekia užtikrinti klientų privatumą ir yra įdiegę griežtas saugumo priemones bei procedūras, todėl galite būti tikri, kad bet kokia informacija, kurią pateikiate mūsų elektroninėje parduotuvėje, išliks saugi. Šis pranešimas apibūdina mūsų privatumo politiką. receptorius.lt vadovaujasi Lietuvos duomenų apsaugos įstatymais. Apsilankę receptorius.lt, jūs sutinkate su praktika, aprašyta šioje privatumo politikoje. receptorius.lt gali retkarčiais peržiūrėti ir atnaujinti šią privatumo politiką, kad būtų atsižvelgta į naujus įstatymus ir technologijas bei receptorius.lt operacijų pakeitimus. Norėdami patikrinti atnaujinimus, apsilankykite šiame puslapyje periodiškai.

Kokią asmeninę informaciją ir kaip receptorius.lt ją renka?

Asmeninė informacija, kurią Jus pateikiate

Mes saugome jūsų įvestą, ar kitais būdais pateiktą asmeninę informaciją interneto svetainėje. Asmeninę informaciją mes gauname per receptorius.lt paskyros registracijos procesą ar atnaujindami sąskaitos duomenis. Galite pateikti informaciją, kai teikiate prašymus ar įsigyjate produktą ar paslaugą iš receptorius.lt, užpildant apklausą ar klausimyną, dalyvaujant konkurse, forumuose ar bendraujant su receptorius.lt asmeniškai, el. paštu, telefonu ar raštu (pavyzdžiui, jei susisiekiate su klientų aptarnavimo skyriumi ar pateikiate atsiliepimą). Asmeninę informaciją, kurią renkame apie asmenis, gali sudaryti, bet tuo neapsiribojant, jūsų vardas, kontaktinė informacija (įskaitant el. Pašto adresą, namų adresą ir adresą korespondencijai), išsami informacija apie mokėjimą ir kita asmeninė informacija, kurią renkame vykdydami operaciją arba kurią jūs pateikite mums, kai susisieksite su mumis.

Automatinis duomenų rinkimas

Slapukai

Norėdami priskirti jūsų kompiuteriui „vartotojo ID“, galime naudoti jūsų naršyklės funkciją, vadinamą slapuku. Slapukuose yra informacijos, pagal kurią receptorius.lt gali atpažinti jūsų kompiuterį mūsų serveriuose. Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad jums būtų pranešta prieš atsisiunčiant slapuką, arba kad jūsų naršyklė nepriimtų slapukų. receptorius.lt gali naudoti slapukuose esančią informaciją, kad padarytų prielaidas apie kompiuterio vartotoją ir pateiktų to kompiuterio vartotojams tikslinę reklamą, kuri, receptorius.lt manymu, gali būti įdomi, remiantis ta informacija. Kai kuriais atvejais tinklalapyje gali būti daugiau nei vienas slapukas, iš šių skirtingų slapukų surinkta informacija naudojama statistinei ir demografinei informacijai kaupti, kuri jūsų asmeniškai nenustato reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims rinkodaros, reklamos tikslais. Norėdami išjungti slapukus, skaitykite interneto naršyklės pagalbos meniu. Tačiau slapukai leidžia visapusiškai pasinaudoti kai kuriomis receptorius.lt funkcijomis, todėl rekomenduojame palikti jas įjungtas.

Netiesioginis rinkimas

receptorius.lt stengiasi rinkti asmeninę informaciją apie asmenį tik iš to asmens. Tam tikromis aplinkybėmis receptorius.lt gali gauti asmeninės informacijos iš trečiosios šalies. „receptorius.lt“ informaciją, kurią ji renka iš jūsų, gali naudoti pagrindiniam tikslui, kuriam ji renkama, ir tokiems kitiems antriniams tikslams, susijusiems su pirminiu rinkimo tikslu.

Kaip receptorius.lt panaudoja informaciją kurią pateikiate

„receptorius.lt“ informaciją, kuri renkama iš jūsų, gali naudoti pagrindiniam tikslui, kuriam ji renkama, ir tokiems kitiems, su pirminiu rinkimo tikslu, susijusiems tikslams. receptorius.lt paprastai naudoja asmeninę informaciją tam, kad parduotų jūsų prašomus produktus ar paslaugas. Padėkite receptorius.lt valdyti ir tobulinti savo paslaugas. Pateikti jums nuolatinę informaciją apie receptorius.lt galimybes, kuriomis receptorius.lt mano, kad jus gali sudominti. Suteikite galimybę retkarčiais gauti informacinius el. laiškus iš receptorius.lt. Daugeliu atvejų, kai receptorius.lt prašo jūsų pateikti informaciją apie save, jei nepateiksite tos informacijos, receptorius.lt negalės suteikti jums prašomos prekės ar paslaugos.

Ar receptorius.lt dalinasi informacija, kurią gauna apie Jus?

Informacija apie mūsų klientus yra svarbi mūsų verslo dalis, todėl mes neparduodame jokios informacijos kitiems. receptorius.lt gali pateikti jūsų informaciją: trečiosioms šalims, kurias receptorius.lt pasitelkia atlikti funkcijas jos vardu, tokias kaip mokėjimo kortelės informacijos tvarkymas, užsakymo įvykdymas, pašto siuntimas, siuntimas, skolų išieškojimas, rinkodara, tyrimai ir reklama.

Ar mano asmeninė informacija yra tinkamai saugoma?

receptorius.lt tvarko asmeninę informaciją pagal šią Privatumo politiką ir Lietuvos duomenų apsaugos įstatymus. receptorius.lt apsaugo asmeninę informaciją nuo netinkamo naudojimo, praradimo, neteisėtos prieigos, modifikavimo ar atskleidimo įvairiomis priemonėmis, įskaitant ugniasienes, prieigą prie slaptažodžio, saugius serverius ir kredito kortelių operacijų šifravimą. Jums svarbu apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos prie savo slaptažodžio ir kompiuterio. Baigę naudotis bendrai naudojamu kompiuteriu, būtinai atsijunkite.

Skundų teikimas dėl duomenų apsaugos.

Jei manote, kad receptorius.lt pažeidė nacionalinius privatumo principus, galite susisiekti su receptorius.lt raštu nurodytu adresu šioje privatumo politikoje. receptorius.lt ištirs jūsų skundą ir stengsis jums atsakyti per įmanomą trumpiausią laiką nuo jūsų skundo gavimo dienos. Jei jūsų netenkina receptorius.lt skundo nagrinėjimas, galite kreiptis į Lietuvos valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, kurios kontaktinius duomenis galite rasti svetainėje www.vdai.lrv.lt.

Asmeninės informacijos atnaujinimas

receptorius.lt stengiasi užtikrinti, kad turima asmeninė informacija būtų tiksli, išsami ir atnaujinta. Galite atnaujinti savo receptorius.lt paskyros informaciją naudodamiesi mūsų svetainės skyriumi „Prisijungti“ arba rašydami į receptorius.lt kontaktiniu adresu, nurodytu šioje privatumo politikoje.

Jei norite gauti informaciją, kurią receptorius.lt saugoja apie Jus

Jūs turite teisę paprašyti pateiktį saugomą asmeninę informaciją apie Jus ir pranešti receptorius.lt dėl bet kokių netikslumų. Jei pateiksite prašymą, receptorius.lt paprašys jūsų patvirtinti savo tapatybę ir nurodyti, kokios informacijos jums reikia. receptorius.lt gali imti mokestį, kad padengtų jūsų užklausos įvykdymo išlaidas.

Paskyros informacija

receptorius.lt paskyros turėtojai bet kuriuo metu gali peržiūrėti receptorius.lt turima paskyros informacija apie juos naudodamiesi Narių prisijungimo skiltimi mūsų svetainėje.

Susisiekti su receptorius.lt

Jei turite klausimų ar norite pateikti pasiūlymų apie šią politiką, laiškus siųskite paštu UAB „Arbatos Rojus“, Baltų pr. 41D, LT-48234 Kaunas, Lietuva; tel. +37067431315; e-mail. info@receptorius.lt