MŪSŲ ISTORIJA

Receptorių Marius ir Saulius įkūrė 2016 metais gyvendami Londone. Augant Lietuvoje, kasdieniniame maiste nebuvo naudojama daug prieskonių – truputis druskos ir pipirų, lauro lapas sriuboje ar žiupsnis cinamono ant manų košės. Persikėlus gyventi į Londoną, po truputį atradome mums nepažįstamas pasaulio virtuves. Valgėme aštrius, karštį išmušančius curry indų restoranuose Brick lane‘e, pusryčius Dishoom, ragavom Šiaurės Afrikos patiekalus The Barbary, atsistoję plastikinėm šakutėm iš popierinių lėkščių valgėm jamaikietišką curry goat viename iš daugelio Londono maisto turgų. Atradome naujus skonius ir, tuo pačiu, spalvingą prieskonių pasaulį. Pradėjome daug daugiau naudoti įvairiausių prieskonių gamindami namie.

Nusprendėme, kad norėtume ne tik tiekti žmonėms įvairius aukštos kokybės prieskonius, bet ir parodyti, kaip juos naudoti. Sekite mus Facebook ir Instagram, kad sužinoti, kaip panaudoti mūsų prieskonius.

RECEPTORIUS.LT SIŪLO

Mažmeninė prekyba prieskoniais internetu.

Turime didelį pasirinkimą prieskonių ir prieskonių mišinių: nuo įprastų, kasdieninių, iki retų, egzotiškų prieskonių, kurių nerasite kitur.

Didmeninė prekyba prieskoniais.

Ieškote didesnių kiekių prieskonių? Susisiekite su mumis ir mes paruošime pasiūlymą.

Prieskonių paieška.

Nerandate norimų produktų? Bendraujame su dideliu ratu tiekėjų, todėl galime padėti jums rasti net ir retų prieskonių. Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo poreikius.

Prieskonių mišinių kūrimas restoranams, gamybai ir prekybai.

Mes turime ilgametę patirtį kulinarijoje ir puikiai išmanome prieskonių skonio profilius bei kombinacijas. Mes sukursime unikalius mišinius pagal jūsų reikalavimus.

apie mus