Tellicherry juodieji pipirai
  • Tellicherry juodieji pipirai

Tellicherry juodieji pipirai

3,24 €

Tellicherry juodieji pipirai yra ypač vertinami dėl savo intensyvaus aromato ir ryškaus skonio su subtiliu citrusiniu aromatu.

Sudedamosios dalys: Indijos juodieji Tellicherry pipirai (Piper nigrum L.).

Pipirai fasuojami patalpose, kuriose fasuojami ir kiti produktai, todėl sudėtyje gali būti garstyčių, salierų, sezamo sėklų, riešutų, pieno ir jo produktų, glitimo turinčių javų ir jų produktų pėdsakų.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir drėgmės.

Kilmės šalis: Indija

Kiekis
Išparduota

Tellicherry juodieji pipirai, kaip ir įprasti juodieji bei baltieji pipirai, auga ant to paties vijoklinio augalo Piper Nigrum. Tellicherry pipirai nuo savo brolių skiriasi dydžiu – jei pipiras yra didesnis nei 4.24 mm, jis užsitarnauja Tellicherry vardą.

Pipirų derlius Indijoje nurenkamas sezono pabaigoje, paprastai vasario ir kovo mėnesiais. Lygios pipirų uogos nurenkamos ir džiovinamos keletą dienų, kol pavirsta į mums pažįstamus susiraukšlėjusius pipirus.

Išdžiūvę pipirai išvežami į rūšiavimo patalpas. Čia pipirai išvalomi nuo šapų, lapų ir kitų užterštumų, surūšiuojami pagal dydį ir trumpai pakaitinami garuose, kad pipirus dezinfekuoti. Patys didžiausi (didesni nei 4.25 mm skersmens) gauna Tellicherry vardą. Toks dydis yra retas – tik apie 10% viso pipirų derliaus bus tokie. Kadangi Tellicherry yra nedaug, jie kainuoja gerokai daugiau už įprastinius juoduosius pipirus.

Tellicherry pipirai skiriasi ne vien dydžiu. Pipirams augant, mažėja jų aštrumas. Kuo didesnis pipiras, tuo švelnesnis jo skonis. Tuo pačiu metu, mažėjant aštrumui, didėja pipirų aromatas. Tellicherry pipirai yra ypač kvapnūs, turintys citrusinių vaisių aromatą. Skirtumas ypač jaučiamas lyginant paprastus juoduosius pipirus ir Tellicherry pipirus.

Naudojimo idėjos

Tellicherry pipirus geriausiai šviežiai sumalti tiesiai ant maisto. 

Pamatykite daugiau naudojimo idėjų sekdami mus Instagram ir Facebook paskyrose.

Jums taip pat gali patikti