Barbekiu prieskonių rinkinys - dovana
  • Barbekiu prieskonių rinkinys - dovana
  • Barbekiu prieskonių rinkinys - dovana
  • Barbekiu prieskonių rinkinys - dovana

Barbekiu prieskonių rinkinys - dovana

10,74 €

Dovanų rinkinys, norintiems pakylėti kepsnius į aukštesnį lygį:

Vietnamietiška žaliojo čili druska 140g  

Dallas Chili Barbecue Rub prieskonių mišinys 140g

Barbecue Rub prieskonių mišinys 140g

Kiekis
Išparduota


Dovana visiems griliaus meistrams.

Kviečiame visus griliaus patiekalų kepsnių mėgėjus! Kurkite grilius, kaiskite keptuves ir pasiruoškite neįtikėtinam skoniui. Mes surinkome savo mėgstamiausius barbekiu prieskonius į vieną fantastišką rinkinį, kuris garantuotai stimuliuos jūsų skonio receptorius.

Vietnamietiška žaliojo čili druska. Šis originalus druskos ir prieskonių  mišinys iš Vietnamo yra naudojamas ant įvairiausių patiekalų ir produktų. Sūrus-saldus skonis su prieskoniais yra labai populiari kombinacija tiek Vietname, tiek kitose Rytų Azijos šalyse. Mišinyje naudojamas žaliasis čili, kuris yra ne toks aitrus kaip raudonasis čili ir turi subtilų aromatą bei malonią šviesiai žalią spalvą. Šia druska galima įtrinti kepsnius prieš kepant - tai yra puikus sausas marinatas. Ją galima barstyti ant paukštienos, keptų daržovių, kiaušinienės ar netgi vaisių. 

Dallas Chili Barbecue Rub prieskonių mišinys. Aštrus mišinys su dūmų aromatu visiems griliaus patiekalams: kepsniams, šonkauliams, mėsainiams, sparneliams. Prieskonių mišinyje yra cukraus, kad kepant susidarytų ta gardi karamelizuota plutelė.

Barbecue Rub prieskonių mišinys. Švelnaus skonio prieskonių mišinys įvairiems BBQ patiekalams: jautienos, kiaulienos ir paukštienos kepsniams, sparneliams, šonkauliams, mėsainiams. Prieskonių mišinys turi cukraus, kad kepant susidarytų ta gardi karamelizuota plutelė.

Sudėtis:

Žaliojo čili druska: druska (50%), žaliasis čili (15%), cukrus, skonio stipriklis (E621), česnakas, gardenijų ekstraktas. Kilmės šalis: Vietnamas

Dallas Chili Barbecue Rub: jūros druska, cukranendrių cukrus, paprika, pipirai, aitriosios čili paprikos (6,8%), GARSTYČIOS, česnakas, svogūnas, kmynai, kalendra, raudonėlis, dūmų skonis. Kilmės šalis: Vokietija

Barbecue Rub: jūros druska, cukranendrių cukrus, paprika, pipirai, svogūnas, česnakas, SALIERAI, aitriosios čili paprikos. Kilmės šalis: Vokietija

Šis produktas fasuojamas patalpose, kuriose fasuojami ir kiti produktai, todėl sudėtyje gali būti garstyčių, salierų, sezamo sėklų, riešutų, pieno ir jo produktų, glitimo turinčių javų ir jų produktų pėdsakų.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir drėgmės.

Jums taip pat gali patikti