Citrininis druskos ir prieskonių mišinys
  • Citrininis druskos ir prieskonių mišinys

Citrininis Grill mišinys

2,11 €

Druskos ir prieskonių mišinys su nuostabia citrinos rūgštele. Ypač tinka žuviai ir paukštienai, bet išbandykite prieskonius ir su kitais patiekalais: kiaušinienėje, ant daržovių ar keptų bulvių

Sudedamosios dalys: druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis E330, pipirai, petražolės, gelsvė, dekstrozė, citrinos žievelės, svogūnai.

Šis produktas fasuojamas patalpose, kuriose fasuojami ir kiti produktai, todėl sudėtyje gali būti garstyčių, salierų, sezamo sėklų, riešutų, pieno ir jo produktų, glitimo turinčių javų ir jų produktų pėdsakų.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir drėgmės.

Kilmės šalis: Vokietija

Kiekis
Išparduota

Šis mišinys yra vienas mėgstamiausių ir dažniausiai naudojamų prieskonių - mes jį naudojame vos ne visuose patiekaluose. Išbandykite tokį patiekalą: stambiai supjaustykite įvairias daržoves (tiks cukinijos, svogūnai, morkos, bulvės, salierai, baklažanai, brokoliai ir pan.), dubenyje pašlaikstykite alyvuogių aliejumi ir dosniai užbarstykite citrininio grill mišinio. Išberkite daržoves ant skardos ir kepkite 200C orkaitėje kol daržovės apskrus.

Sudedamosios dalys: druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis E330, pipirai, petražolės, gelsvė, dekstrozė, citrinos žievelės, svogūnai.

Sudėtyje gali būti garstyčių, salierų, sezamo sėklų, riešutų, pieno ir jo produktų, glitimo turinčių javų ir jų produktų pėdsakų.

Jums taip pat gali patikti