Prieskonių mišinys Mozzarella Tomate

1,58 €

Mėsos patiekalams, makaronams, padažams, taip pat varškės sūriams gardinti.

Sudedamosios dalys: svogūnai, pomidorai, raudonos saldžios paprikos, bazilikai, česnakai, kmynai, petražolės, juodieji pipirai, mairūnai, aitrios paprikos (čili), natūralus paprikos ekstraktas, valgomoji druska (20%).

Prieskonius laikykite sausoje, vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

Šis produktas fasuojamas patalpose, kuriose fasuojami ir kiti produktai, todėl sudėtyje gali būti garstyčių, salierų, sezamo sėklų, riešutų, pieno ir jo produktų, glitimo turinčių javų ir jų produktų pėdsakų.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo šviesos ir drėgmės.

Kilmės šalis: Vokietija

Kiekis
Išparduota

Šis prieskonių mišinys puikiai tiks užbarstyti ant mozzarella sūrio, pomidorų salotų, pagardinti daržovių troškinius, padažus makaronams, kiaušinių patiekalus, tepamus sūrius, pagardus ar skrudintą duoną.

Naudojimo idėjos

Makaronai kreminiame padaže. Išvirkite pailgos formos makaronus (spaghetti, fettuccine ir pan.). Atskirame puode užvirkite grietinėlę, įberkite Parmesan ar panašaus kieto sūrio ir Mozzarella Tomate prieskonių. Supilkite makaronus į padažą ir patiekite.

Mozzarella sūris su pomidorais. Supjaustykite mozzarella sūrį ir pomidorus panašaus storio griežinėliais ir įmeskite šviežio baziliko lapų. Pašlakstykite ypač tyru alyvuogių aliejumi ir dosniai užbarstykite Mozzarella Tomate prieskonių.

Plakta kiaušinienė su Mozzatella Tomate prieskoniais. Suplakite keletą kaimiškų kiaušinių ir maišydami kepkite ant nedidelės ugnies. Kiaušiniams pradėjus šokti į gabaliukus, įpilkite riebią grietinėlę ir įberkite Mozzarella Tomate prieskonius.

Pamatykite daugiau naudojimo idėjų sekdami mus Instagram ir Facebook paskyrose.

Jums taip pat gali patikti